Один із найбільших торгівельних партнерів Житомирщини – країна-агресор Росія

Цьогоріч зовнішньоторговельні операції Житомирська область здійснювала з партнерами із 100 країн світу, серед яких найбільші – Білорусь, Німеччина, Польща, Угорщина, Італія та Російська Федерація. Про це повідомили в головному управлінні статистики області.

«У січні–травні 2017 року з області експортовано товарів на 239 млн дол. США, імпортовано – на 163 млн дол., що перевищило минулорічні показники на 35% та 39% відповідно. Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами із 100 країн світу, серед яких найбільші – Білорусь, Німеччина, Польща, Угорщина, Італія та Російська Федерація. Значні обсяги зовнішньої торгівлі припадають на країни Європейського Союзу – 59% експорту та 56% – імпорту товарів», – йдеться у повідомленні.

У товарній структурі переважну частину складають такі товари, як машини, обладнання та механізми, мінеральні продукти, продукти рослинного походження, деревина і вироби з неї, текстильні матеріали та вироби, недорогоцінні метали та вироби з них.

Нагадаємо, Новоград-Волинський завод продає свої сільгоспмашини Росії. А жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *