Ого! Укрзалізниця запускає додатковий поїзд спеціально  на фестиваль дерунів у Коростені

Ого! Укрзалізниця запускає додатковий поїзд спеціально на фестиваль дерунів у Коростені

На один день.

Укрзалізниця допоможе всім поціновувачам національної кухні відвідати фестиваль дерунів. На один день, 14 вересня, компанія подовжила маршрут поїзда №896 Шостка — Київ-Волинський до Коростеня, де й відбуватиметься цей традиційний щорічний захід. Подбали і про повернення активних шанувальників дерунів додому: призначено додатковий поїзд №898 Коростень — Київ-Пасажирський. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

«Поїзд № 896 вирушить із Шостки 14 вересня о 01:48 та прибуде до Коростеня о 10:25. У зворотному напрямку поїзд № 898 вирушить з Коростеня о 16:55 та прибуде на станцію Київ-Пасажирський о 19:39. Поїзд курсуватиме із зупинками на станціях Київ-Волинський, Святошин, Буча, Клавдієво, Бородянка, Тетерів, Малин та інші», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Фестиваль дерунів проходить щорічно в другу суботу вересня в міському Древлянському парку Коростеня. На фестивалі дерунів у Коростені з аукціону продадуть костюм міського голови. День міста у Житомирі, Баранівці, Чуднові та «Фестиваль дерунів» відбулися без грубих порушень правопорядку.

 

Leave a Comment