Опалювальний сезон  у  Житомирі  розпочнеться  15 жовтня

Опалювальний сезон  у  Житомирі  розпочнеться  15 жовтня

З 12 жовтня  буде  забезпечено технологічний  пуск  котелень.

Опалювальний сезон  у  Житомирі  розпочнеться  15 жовтня. Про це йдеться в  проєкті рішення виконавчого комітету, – інформує пресслужба міської ради.

«Розпочати  з 15 жовтня 2020 року  опалювальний сезон 2020-2021    років з дотриманням вимог Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової    енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830, коли упродовж  трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +80 С, з першочерговим підключення освіти, дошкільних, шкільних закладів, інших об’єктів соціальної та комунальної сфери», – йдеться в проєкті  рішення, оприлюдненому на сайті  міської ради.

З 12 жовтня  буде  забезпечено технологічний  пуск  котелень на території Житомирської  міської  об’єднаної  територіальної  громади. У  другу чергу буде  забезпечено  підключення   до   централізованого   теплопостачання усіх житлових  будинків, незалежно  від  форм  власності  та  відомчої  належності за  умов  раціонального  використання   енергоносіїв.

Інформація  щодо стану  готовності об’єктів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади до роботи  в осінньо-зимовий період  2020-2021 років  буде заслухана на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради.  У відповідному проєкті рішення йдеться про  те, що «управлінням, департаментам міської ради, комунальним і житлово-експлуатаційним підприємствам, управителям багатоквартирних будинків, ОСББ, ЖБК, спеціалізованим підприємствам, організаціям та установам різних форм власності вдалося забезпечити виконання організаційних та технічних заходів щодо належної та  своєчасної підготовки усіх комунальних об’єктів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади до зими».

“У підготовці теплових мереж (об’єктів теплового господарства) комунального підприємства  «Житомиртеплокомуненерго»   Житомирської міської ради до початку опалювального сезону були фінансові проблеми та заблоковані рахунки через заборгованість за природний газ перед НАК  «Нафтогаз  України». Для виправлення  ситуації   теплопостачальному підприємству надавалась фінансова допомога з міського бюджету”, – додали у міськраді.

На сьогодні першочергові  невідкладні   роботи  з  підготовки  об’єктів міського водопровідно-каналізаційного, теплового і газового господарства,  благоустрою, енергозабезпечення, а також ремонтів в будівлях, приміщеннях та на  інженерних  мережах  і комунікаціях  навчально-виховних   закладів   та   лікувальних установ виконані.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Житомирі був під загрозою, АМУ просив зустрічі з Зеленським. У Житомирі завершили опалювальний сезон. Кажуть, він був унікальним.

Leave a Comment