Оренду за квартиру та комуналку міському голові Новограда відшкодовують із бюджету

Новоград-Волинська міська рада щомісяця виплачує компенсацію у розмірі 50% від вартості орендної плати за квартиру, у якій проживає міській голова Віктор Весельський. Крім того, оплачує половину коштів за комунальні послуги міському голові. Відповідні платіжні доручення оприлюднив у соціальній мережі Facebook депутат міської ради Василь Остапчук.

За даними департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради, користуватися такими привілеями міському голові дає можливість звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського». Цікаво, що рішення «Про внесення змін до Положень про звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» міська рада прийняла 21 квітня 2016 року – у період, коли Віктор Весельський вже був міським головою.

«Почесному громадянину надається 50% знижка за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) в межах норм, передбачених чинним законодавством, за наявності та в межах відповідних кошторисних призначень. У разі проживання почесного громадянина в орендованому житловому приміщенні йому надається компенсація в розмірі 50% вартості орендної плати, але не більше розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Компенсація витрат здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення міської ради на підставі розрахунків надавачів послуг, договору оренди житла за рахунок коштів міського бюджету», – йдеться у документі.

Відповідно до декларації за 2015 рік, Весельський має елітну квартиру площею 160,5 кв. м у столиці, три ділянки загальною площею майже 1,5 га у Новоград-Волинському районі та 12 соток землі на Чернігівщині. Пересувається Віктор Весельський автомобілем «Toyota Camry», власницею якого є його дружина Тамара. Як вже повідомляв «Вголос.zt», місячна заробітна плата голови Новоград-Волинської міської ради Віктора Весельського втричі більша, ніж у його житомирського колеги Сергія Сухомлина. Разом з усіма надбавками та доплатами у травні минулого року зарплата Весельського становила 15 603,49 грн, а у червні – 15 677,44 грн. Про це «Вголос.zt» повідомив сам міський голова.

Нагадаємо, що Віктор Весельський видав розпорядження всі заходи за його участі забезпечувати квітами за рахунок бюджету. Мерія Новограда-Волинського придбала автомобіль із кондиціонером та підігрівом керма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *