ОСББ Житомира просить «Житомиртеплокомуненерго» обслуговувати їхню котельню

ОСББ «Затишна оселя-25» Житомира просить КП «Житомиртеплокомуненерго» взяти свою дахову котельню на обслуговування підприємству до кінця опалювального сезону. Відповідний проект рішення виконкому Житомирської міської ради оприлюднили на сайті мерії.

«Надати  дозвіл  комунальному  підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради укласти договір позички дахової котельні з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Затишна оселя 25», що розташована в будинку по  провулку 1-й Київський, 25, з 1 березня 2022 року до  закінчення   опалювального сезону 2021–2022 року, за умови наявності збільшення обсягів  природного газу», – йдеться у документі.

Згідно із проектом рішення, з 1 березня до 15 квітня тепло мешканцям згаданого будинку постачатиме комунальне підприємство.

За словами голови Асоціації ОСББ «Жито-Мир» Ігоря Скоропада, згадане ОСББ свого часу відмовилося від угоди з «Нафтогазом» і обрали свого постачальника газу. Спочатку ціна була дешевшою, згодом зросла. Нині, зазначає Скоропад, жителі «Затишної оселі-25» платять як мінімум у 3 рази дорожче, аніж клієнти того ж «Житомиртеплокомуненерго».

Нагадаємо, що депутати Житомирської обласної ради попросили Верховну Раду знизити тарифи на енергоносії для підприємств. Раніше депутати звернулися до НКРЕКП щодо тарифу на транспортування газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *