Отакої! На Житомирщині судитимуть суддю та адвоката

У Житомирській області судитимуть суддю, яка прийняла завідомо неправосудне рішення та адвоката, який підробив офіційні документи, на підставі яких і було прийнято незаконне рішення. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Слідчий відділ прокуратури Житомирської області закінчив досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом прийняття суддею завідомо неправосудного рішення про визнання права власності на цілісний майновий комплекс, який знаходиться в елітному районі Києва. Зокрема, суддя залучила адвоката, який підробив офіційні документи, на підставі яких прийнято незаконне рішення в інтересах суб’єкта господарювання. Так, 12 червня обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 27 (підбурення до вчинення злочину), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів) та ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) КК України направлено до суду для розгляду по суті», – йдеться у повідомленні.

Перед судом постане й адвокат, дії якого кваліфіковано за ч. 3 ст. 358 КК України (складання і видача завідомо підроблених офіційних документів, вчинені повторно). До слова, злочини такої категорії караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, що колишнього заступника Рижука підозрюють у скоєнні незаконної приватизації державного майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *