Паспорт прив’язки кіоску по Чуднівській у Житомирі знову скасують

Паспорт прив’язки кіоску по Чуднівській у Житомирі знову скасують

Цього разу у департаменті містобудування.

Паспорт прив’язки скандально відомого павільйону на Чуднівській, 129-б можуть скасувати у департаменті містобудування та зеельних відносин Житомирської міської ради. Відповідний проект рішення виконкому оприлюдений на сайті органу місцевого самоврядування.

«Рекомендувати департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради анулювати паспорт прив’язки тимчасової споруди за адресою вул. Чуднівська, 129-б, виданий товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Лазурний», – йдеться у документі.

Раніше члени виконкому Житомирської міської ради вже приймали рішення про скасування паспорту прив’язки вказаного МАФу. Однак під час позачергового засідання 21 червня ініціатором скасування виступив сам виконком.

Вже на найближчому засіданні члени виконавчого комітету внесуть зміни до даного рішення, рекомендувавши упорядкувати це питання профільному департаменту. Адже саме він видавав документ.

Нагадаємо, що 21 червня міськвиконком прийняв рішення про анулювання паспорту прив’язки павільйону по Чуднівській, 129-б. Споруду облаштували просто на клумбі неподалік зупинки громадського транспорту. Головний архітектор Житомира Євгенія Черксова у розмові з секретарем міськради Наталією Чиж заявила, що питання МАФу на Чуднівській — політичне.

Leave a Comment