Перший заступник Бунечка продав свій бізнес новим власникам та кредиторам

Перший заступник Бунечка продав свій бізнес новим власникам та кредиторам

За місяць роботи в ОДА отримав майже 100 тисяч.

Перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко продав частку свого бізнесу. Про це свідчить його декларація, опублікована на сайті Національно агенції з питань запобігання корупції.

За місяць роботи на посаді першого заступника голови ОДА Федоренко отримав 97 тис. 798 грн зарплати. Майже 227 тис. грн заробив підприємництвом за 11 місяців 2019 року. Ще 81,5 тис. грн він отримав від продажу своєї частки у 6 фірмах, де перший заступник голови ОДА був співвласником. Примітно, що частку у ТОВ «Солонь» спільною вартістю у 85 тис. грн Володимир Федоренко та його дружина продали Оксані Маковецькій. Остання є співвласницею банку «Восток», у якому перший зам Бунечка має понад мільйонний кредит на авто.

У декларації Володимира Федоренка також ювелірні вироби та годинник Rolex. Задекларував чиновник також 55 тис. доларів США, 35 тис. євро та 35 тис. 678 грн готівкою. Автомобіль «Volvo» вартістю у понад 1,5 млн грн посадовець у 2018 році придбав у кредит. Ще понад 200 тис. грн кредиту має Федоренко у «Приватбанку». У минулорічній декларації першого зама Бунечка була ще «Audi Q5» дружини. Однак у декларації за 2019 рік авто десь зникло. Жодних відомостей про продаж транспортного засобу у декларації чиновника немає.

Нагадаємо, що керівник апарату ОДА має заощаджені «про всяк випадок» понад 2 млн грн. За рік роботи в ОДА заступниця голови ОДА Наталія Остапченко заробила трохи менше, ніж чоловік-бізнесмен.

Leave a Comment