Під час пожежі у Житомирі згоріло 150 кубометрів дерев’яних паличок для кави

Під час пожежі у Житомирі згоріло 150 кубометрів дерев’яних паличок для кави

Пожежники понад 5 годин боролися з вогнем.

У Житомирі 28 листопада сталася пожежа на складі, де зберігали дерев’яні палички для кави. Вогонь знищив 150 кубометрів продукції. Про це повідомила прес-служба Житомирського міського відділу Управління ДСНС України у Житомирській області.

«Об 23:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у складі готової продукції, що у Житомирі. По прибуттю рятувальників з будівлі виходив сильний дим. З’ясувалось, що перекриття складу оздоблене мінеральною ватою, що значно ускладнювало ліквідацію. Оцінивши обстановку, керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення додаткових сил та засобів для підвозу води. О 00:21 пожежу локалізували. Аби запобігти повторному загоранню рятувальникам довелося розбирати та проливати водою оздоблені мінватою металеві конструкції перекриття та саму готову продукцію. Тому ліквідація пожежі відбулася о 4:12», – йдеться у повідомленні.

Загалом вогонь знищив 150 кубічних метрів дерев’яних паличок для кави, що зберігались у складі. До ліквідації пожежі залучалося 16 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежної і спеціальної техніки. Наразі причину пожежі встановлюєть фахівці.

Нагадаємо, масштабна пожежа сталася у Житомирі: 11 машин та 63 рятувальники боролися з вогнем на картонному комбінаті

Leave a Comment