У Малині декілька шкіл та садочків залишилися без тепла

У Малині декілька шкіл та садочків залишилися без тепла

Надзвичайна ситуація.

Модульні газові котельні шкіл і садочків Малина відключили від газу. Про це повідомила прес-служба Малинської міської ради. 

“Об12:00 працівниками ПАТ «Житомиргаз» від постачання газу відключили модульні котельні закладів освіти: школи №5, №6, садочки №2,№4,№6 та ЦДЮТ, що призвело до зупинки подачі теплопостачання. Причина — непідтвердження надання лімітів від газорозподільчої компанії «Укртрансгаз», хоча розрахунки з постачальником-компанією «Енергія України» було проведено вчасно і в повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.

О 12:50 відбулося засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. За результатами роботи було прийнято рішення: визнати ситуацію як надзвичайну та направити звернення з повідомленням про ситуацію, що склалася, до облдержадміністрації та органів прокуратури – щодо правової оцінки ситуації на законність.

Крім того, одночасно до ПАТ «Житомиргаз» було направлено лист-вимогу здійснити термінові заходи по відновленню газопостачання. Якщо до кінця дня газопостачання не буде відновлено, відділу освіти рекомендовано розробити можливість відвідування дошкільнятами інших дитячих садків,  а навчання у школах —  тимчасово призупинити.

Нагадаємо, стало відомо, жителі яких вулиць Малина декілька днів будуть без світла. Житомирянин просить міськраду дозволяти «відрізатися» від централізованого опалення усім охочим.

Leave a Comment