Під час святкування Водохреща у гідропарку помер житомирянин

Під час святкування Водохреща у гідропарку помер житомирянин

Чоловіка намагалися врятувати до приїзду “швидкої”.

19 січня під час проведення масових заходів з відзначення Водохреща у Гідропарку померла людина поважного віку. Про це повідомила пресслужба міської ради з посиланням на управління охорони  здоров’я.

“Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.01.2020 «Про організацію та проведення свята Богоявлення Господнього (Водохреща)» з метою медичного забезпечення заходів у Гідропарку з 08:00 до 19:00 було організовано чергування медичних працівників комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради –  лікаря та сестри медичної з сумками – укладками для надання невідкладної медичної допомоги.

Близько 11:00 чоловікові, який спостерігав за тим, як житомиряни занурюються в крижану воду, раптово стало зле, про що одразу було повідомлено чергових медиків. Встановивши відсутність дихання та пульсу у чоловіка, вони розпочали реанімаційні заходи: непрямий масаж серця, штучне дихання, введення адреналіну, які продовжувались до прибуття бригади Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Проте, навіть заходи з відновлення серцевої діяльності за допомогою дефібрилятора, що проводились прибулою бригадою, виявились безрезультатними. Медики боролися за життя чоловіка, але, на превеликий жаль, він помер”, – йдеться у повідомленні.

За висновками проведеної судово-медичної експертизи смерть чоловіка настала від серцево-судинної недостатності, що виникла внаслідок атеросклеротичної хвороби серця.

Нагадаємо, рятувальники витягли з-під криги рибалку, але чоловік помер у “швидкій”. У Житомирі від грипу померла жінка. Кажуть, пізно звернулася до лікарів.

 

Leave a Comment