Під Житомиром “арештували” 43 000 норок, яких утримували на звірофермі

Під Житомиром “арештували” 43 000 норок, яких утримували на звірофермі

Тварин утримували всупереч рішення суду.

У Житомирському районі накладено арешт на транспортні засоби та понад 43 тис. норок, які, всупереч рішення суду, утримуються на звірофермі. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду у 2019 році діяльність підприємства щодо використання  стаціонарних неорганізованих джерел викидів на звірофермі тимчасово зупинена, до отримання позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля. Проте, за даними слідства, підприємство не виконувало зазначене рішення суду.

“Погоджене Житомирською місцевою прокуратурою клопотання про накладення арешту на майно, вилучене правоохоронцями в ході санкціонованого обшуку на території звіроферми, що знаходиться на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району, розглянуто судом.

Ухвалою слідчого судді Богунського районного суду м. Житомира накладено арешт на понад 43 тис. норок, шеди (приміщення, в яких знаходяться тварини), транспортні засоби, документи щодо здійснення діяльності на звірофермі”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, органом досудового розслідування із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено санкціонований обшук на території звіроферми. Обшук проведений у межах досудового розслідування кримінального провадження за фактом порушення правил екологічної безпеки під час введення в експлуатацію та здійснення господарської діяльності на звірофермі з утримання, відгодівлі і вирощування норок та невиконання судового рішення (ст. 236, ч. 1 ст. 382 КК України).

Досудове розслідування проводить СВ Житомирського райвідділу поліції. Процесуальне керівництво забезпечується Житомирською місцевою прокуратурою.

Нагадаємо, житомиряни збирають підписи проти будівництва «звіроферми смерті». Твоя шуба перед смертю кричала: активісти закликають житомирян відмовитися від натурального хутра. Компанія, яка має заводи у 30 країнах світу, може відкрити підприємство у Житомирі.

Leave a Comment