Твоя шуба перед смертю кричала: активісти закликають житомирян відмовитися від натурального хутра

Твоя шуба перед смертю кричала: активісти закликають житомирян відмовитися від натурального хутра

Знімай хутро назавжди.

За ініціативи гуманістичного руху UAnimals у 10 містах України 24 лютого провели антихутряні акції. До подій долучився й Житомир. Кілька десятків громадських активістів та небайдужих житомирян підтримали Всеукраїнську акцію “Знімай хутро назавжди”.

Учасники заходу закликали перехожих відмовитися від хутра у повсякденному житті. Крім того, активісти збирали підписи, щоб стимулювати Верховну Раду України проголосувати за законопроект №10019, який передбачає заборону хутряних ферм. У руках люди тримали плакати з написами «Знімай хутро назавжди», «Житомир проти кривавих хутряних ферм», «Життя тварини важливіше шуби», «Життя красивіше, ніж шуба», “Годі носити на собі трупи!”, “Залиш хутро тваринам!”, «Тебе гріє чужа смерть?», «Твоя шуба перед смертю кричала».

«Без жодних проблем не ношу натуральне хутро понад 10 років, намагаюся використовувати виключно якісний замінник шкіри та інших тканин у повсякденному житті, не вживаю тваринне м’ясо близько 5 років. Це мій свідомий вибір. Це не вирок. І я щаслива та успішна», – написала на своїй сторінці у Facebook директорка комунального підприємства «Центр захисту тварин».

Варто зауважити, вже кілька років в Україні триває боротьба за гуманність та відмову від натурального хутра.

Фото із соціальної мережі Facebook.

Нагадаємо, у Коростишівському районі затримали браконьєрів, які вбили козулю. Житомиряни збирають підписи проти будівництва «звіроферми смерті».

Leave a Comment