Під Житомиром жителі кількох сіл перекриють дорогу через підвищення проїзду

Під Житомиром жителі кількох сіл перекриють дорогу через підвищення проїзду

 Кажуть, що акція попереджувальна.

Мешканці села Сінгури Житомирського району та ближніх сіл 27 січня проведуть попереджувальну акцію протесту проти підвищення цін на пасажирські перевезення. Про це повідомила прес-служба обласної організації однієї із політичних сил.

«З 1 січня були підвищені тарифи на перевезення. Підвищені не всіма перевізниками і не на однаковому рівні. Найвище підняв тарифи, у розмірі 50%, перевізник Савіцький. Обласна адміністрація обіцяла до 25 січня розібратись з цим питанням. Вони влаштували моніторинг пасажиропотоку, але поки що результатів ми не почули, й питання лишилось не врегульованим. Тому ми, мешканці сіл Сінгури, Головенка, Вертокиївка, Рудня-Городище, Троянів та інших сіл, проводимо попереджувальну акцію», – повідомила голова Житомирської районної організації ВО «Свобода» Тетяна Голік.

Громадськість сіл збирається о 12:00 поблизу старої школи в селі Сінгури.

Нагадаємо, нардепи від Житомирщини отримали майже по 40 тисяч компенсації за проїзд у транспорті.  Житомирянин відсудив моральну компенсацію у власників маршрутних «таксі». На Житомирщині перевіряють розрахунки тарифів на проїзд у маршрутках

 

Leave a Comment