Підприємці з Житнього ринку виступили проти ідеї будувати на їх “місцях” торговий центр з паркінгом

Підприємці з Житнього ринку виступили проти ідеї будувати на їх “місцях” торговий центр з паркінгом

Битва петицій.

Підприємці, які працюють на Житньому ринку, виступили проти петиції житомирнян, де ті пропонували побудувати на місці ринку торговий центр з ресторанами та паркінгом. Відповідну електронну петицію оприлюднили 28 жовтня.

“Против какого-либо строительства на территории рынка Хлебный(против петицтии 1306) Здесь работают сотни предпринимателей которые выстраивали свой бизнес годами! Они предлагают лучшие цены по городу! за новые вещи соответствующие актуальным тенденциям!( это не секонд-хенд! не лоттереи! Которые заполонили город.А торговых центров -по городу предостаточно!…паркинг- стройте напротив универмага!, где “умерло” строительство очередного никому не нужного офисного центра!)”, – написав автор звернення Олександр Олешко.

У згаданій петиції 1306 – житомиряни пропонували міській раді вирішити проблему з паркуванням в районі Житнього ринку, побудувавши сучасний паркінг з багатофункціональним комплексом, де був би маркет, офісні приміщення, зони відпочинку та ресторани.

Нагадаємо,  житомиряни просять міськраду підземні та надземні паркінги. Кажуть, немає де паркуватися. Житомиряни скаржаться, що змушені паркуватися на клумбах біля поліклініки, бо немає парковки. Петиція проти об’єднання житомирських шкіл за добу зібрала необхідну кількість підписів.

Leave a Comment