Підрядник, замінюючи світломережі у гідропарку, пошкодив коріння унікальних сосен

Під час капітального ремонту зовнішніх мереж освітлення у гідропарку підрядник пошкодив коріння унікальних сосен, висаджених на території. Ремонт освітлення здійснює філія ТзОВ “IБК”Укртехспецбуд-ТД” у місті Житомирі. Представник фірми пообіцяв зробити все для того, щоб сосни збереглися.

Питання щодо пошкодження дерев порушили на спільному засіданні гуманітарної та бюджетної комісій Житомирської міської ради.

“Справа в тому, що на минулому засіданні був присутній наш колега, Іван Мартинчук, який є проректором агроекологічного університету. Постало питання, що під час робіт, коли прокладалися мережі, були пошкоджені корені унікальних сосен, висаджених у гідропарку. Чому ви не враховували, що працюєте в зоні рекреації?”, – звернулася до представників підрядника голова гуманітарної комісії Наталія Леонченко.

Підрядник сказав, що монтаж мереж проходив у лісовій смузі і при здійсненні робіт враховував той факт, що поряд знаходяться дерева.

“Якщо ці реліктові сосни не переживуть зиму — я особисто, як депутат, буду ініціювати накладення на вас штрафу. Тому що ви знали, що працюєте в рекреаційній зоні”, – продовжила депутат.

Леонченко вважає, що підрядник наніс матеріальну шкоду громаді міста. А для того, щоб працювати у рекреаційній зоні, фірма повинна була мати необхідні дозволи.

Підрядник запевнив, що готовий працювати спільно з депутатами, щоб ці сосни таки пережили зиму і збереглися.

“Але зрозумійте мене. Я не замовник, я — підрядник. Я здійснюю ті завдання, які мені поставили”, – сказав представник “Укртехспецбуду”.

Тим часом в управлінні комунального господарства міської ради, яке виступило замовником даних робіт, кажуть, що найближчим часом виїдуть разом із фахівцями на місце і вирішать, що можна зробити з соснами. Адже ушкоджено не бічні корені, а основні. Крім того, запевнили в управлінні, підрядник не відмовляється співпрацювати із мерією у вирішенні цього питання.

Нагадаємо, що житомиряни збирають підписи за встановлення душу у гідропарку. За результатами Всеукраїнського конкурсу концепцій дизайну громадського туалету «Street geberit», визначено найкращий дизайн туалету, який розмістять у гідропарку в Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *