Після приєднання до Житомира Вересам обіцяють дорогу і «картки житомирянина»

Після приєднання до Житомира Вересам обіцяють дорогу і «картки житомирянина»

А ще автобус до Житомира.

Після приєднання села Вереси до Житомира міська рада обіцяє відремонтувати дорогу до села та видавати «картку житомирянина» жителям сіл Вересівської сільради. Про це йдеться у проекті меморандуму між Вересівською сільрадою та Житомирською міськрадою, оприлюдненому на сайті мерії.

«Житомирська міська рада гарантує видачу «Картки житомирянина» особам, місце проживання яких зареєстровано на території села Вереси Житомирського району Житомирської області, що забезпечить пільговим категоріям громадян право на безкоштовний проїзд у міському транспорті, а також по напрямку Житомир-Вереси та знижки на користування іншими муніципальними сервісами», – йдеться у документі.

Обіцяють у мерії також знайти кошти на ремонт дороги від Житомира до Вересів та забезпечення транспортного сполучення із селом. У меморандумі також ідеться про те, що міська рада відремонтує будинок народної творчості та амбулаторію і відновить стадіон. Окремим пунктом пообіцяли утеплити школу.

Разом із тим, як пояснили «Вголос.Zt» у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування, серед депутатів Вересівська сільська рада свого представництва не матиме. Єдиний, хто представлятиме тамтешню громаду — це сільський голова. Він, згідно із чинним законодавством, увійде до складу міськвиконкому. Представників сільради серед депутатського оберуть на наступних виборах до місцевих рад. А їх поланують провести у 2020 році.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради ще у липні одноголосно підтримали приєднання Вересівської сільради до Житомира. В облраді обіцяють до кінця року створити ще 19 об’єднаних територіальних громад.

Leave a Comment