Міські депутати одноголосно підтримали приєднання села Вересів до Житомира

Міські депутати одноголосно підтримали приєднання села Вересів до Житомира

35 “за”.

У ході позачергової сесії Житомирської міської ради 26 липня  депутати одноголосно підтримали приєднання села Вереси до Житомира. «За» проголосували 35 депутатів.

Ще у червні Вересівська сільська рада прийняла рішення про приєднання до територіальної громади Житомира. Відповідно до законодавства, міська рада розглянула пропозицію Вересівської сільради та прийняла схвальне рішення.

«Процедура добровільного приєднання до міста на рішенні Житомирської міської ради не завершується. Попереду – підготовка меморандуму та дві сесії», – пояснюють у міській раді.

У прес-службі міської ради пояснили, що під час приєднання статус адміністративно-територіальних одиниць не зміниться: місто Житомир залишається містом, село Вереси – селом. Сільський голова стане виконуючим обов’язки старости та увійде за посадою до виконавчого комітету міської ради. До закінчення поточного року бюджет обох громад виконуватиметься окремо, а з 1 січня 2019 року стане єдиним.

Як вже повідомляв «Вголос.zt» раніше, у травні громада села Вереси на громадських слуханнях теж прийняла рішення розпочати процес приєднання до Житомира.

До слова, на сьогодні навколо обласного центру вже створено 4 ОТГ. Залишились три сільські ради, які в перспективі можуть доєднатись до Житомира: це Вересівська сільська рада, Іванівська сільська рада та Левківська сільська рада.

Нагадаємо, у селах та ОТГ області вже «знайшли» гроші на безкоштовний проїзд для пільговиків. У Олевській ОТГ розповіли, хто з депутатів прогуляв найбільше сесій. Новообрані голови ОТГ: де живуть, на чому їздять, скільки заробляють.

Leave a Comment