Площу Корольова у Житомирі реконструюють за 25 мільйонів

Площу Корольова у Житомирі реконструюють за 25 мільйонів

Більше половини суми виділять з міського бюджету.

Площу Корольова та Новий бульвар у Житомирі реконструюють за 25 млн грн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету Житомирської міської ради повідомив начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

«З обласного бюджету в ОДА пообіцяли дати 7 мільйонів. Ще 4 мільйони пообіцяли виділити з державного бюджету», — зазначив Глазунов.

За його словами, з міського бюджету залишається виділити близько 14 млн грн. Коли саме почнуть реконструкцію центральної площі Житомира — начальник управління не повідомив. Планують встановити новий фонтан, викласти плитку, встановити автоматичну систему поливу газонів. У мерії вже анонсували, що простір площі Корольова буде розширено.

Реконструювати площу Корольова планували ще з 2012 року. Однак до реалізації проєкту протягом восьми років так і не дійшли.

«За концепцією вирішили завершити капітальний ремонт доріг та тротуарів у центрі міста та вулицю Михайлівську, а тоді взятися за реконструкцію площі Корольова», — сказав В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському витратять 300 тис. грн на проєкт реконструкції площі Лесі Українки. Автомобілісти Житомира збирають підписи за відновлення дорожньої розмітки на майдані Соборному.

Leave a Comment