По всій області лише 176 жителів зробили щеплення проти грипу

По всій області лише 176 жителів зробили щеплення проти грипу

З них – 18 дітей.

На Житомирщині 176 жителів зробили щеплення проти грипу. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. В області для щеплення проти грипу потрібно замовляти вакцину в аптеках.

«За інформацією Житомирського обласного лабораторного центру, в області проти грипу вже щеплено 176 жителів, з яких 18 дітей. Найбільш активними у цьому процесі є жителі Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, а також Любарського та Коростишівського районів», – йдеться у повідомленні.

В управлінні охорони здоров’я ОДА наголошують, що саме час робити щеплення проти грипу. Адже імунітет до захворювання виробляється в середньому на 6 місяців. Після вакцинації проти грипу ризик захворіти значно зменшується, а імунітет тримається весь епідемічний сезон – осінньо-зимовий період і початок весни.


Читайте також: статистики назвали основні причини смертності серед жителів області.


В Україні наразі доступні для щеплення дві вакцини – «Ваксігрип Тетра» можна застосовувати для щеплення дітей віком від 3 років, а «Джісі Флю» — від 6 місяців.

Нагадаємо, з початку епідсезону в області на грип та ГРВІ захворіли майже 18 тисяч жителів області. На Житомирщині майже 50% однорічних дітей отримали щеплення від дифтерії, правця та кашлюку. У Житомирі є випадки, коли нещеплених від кору дітей  не пускають у школу.

Leave a Comment