Податківці області заплатять майже 2 мільйона за прибирання своїх приміщень та дворів

Податківці області заплатять майже 2 мільйона за прибирання своїх приміщень та дворів

У Житомирі та районах області.

Державна податкова служба області заплатить 1 млн 946 тис. 745 грн 50 коп. за прибирання своїх приміщень та дворів. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

За умовами тендерної документації підрядник має прибирати приміщення та подвір’я 15 філій податкової у Житомирі та районах.

Тендер оголосили 21 грудня 2019 року. Аукціон із визначення переможця провели 8 січня. Участь у торгах взяли три учасники з Вінниці, Харкова та Житомира. Найнижчою була пропозиція вінницького підприємця. Однак її відхилили на користь житомирянина. Підставою для відхилення стало незазначення учасника послуг, які надавалися, у рекомендації замовника. У той же час підприємець у скарзі на порталі «ProZorro» вважає такі дії тендерного комітету несправедливими. Адже перелік робіт, які надавалися автору рекомендації, запевняє підприємець, вказані у довідці, доданій до пакету документів. Тож вінничанин погрожує звернутися до контролюючих органів.

Зазначимо, що вартість послуг, запропонована підприємцем із Вінниці, є майже на 178 тис. грн дешевшою від ціни його конкурента з Житомира.

Нагадаємо, що за прибирання житомирських тротуарів змагалися фірми, пов’язані з однією особою. У січні 2019 у житомирській мерії попередили, що евакуюватимуть автомобілі, які заважатимуть техніці прибирати тротуари від снігу.

Leave a Comment