Понад 160 мільйонів не вистачить у 2018 році на зарплати житомирським лікарям та вчителям

Понад 160 мільйонів не вистачить у 2018 році на зарплати житомирським лікарям та вчителям

Цього року не вистачає 34 мільйони.

У бюджеті на 2018 рік Верховна Рада України заклала на зарплати житомирським вчителям та лікарям на 166 млн грн менше, ніж потрібно. Про це під час сесії міської ради повідомив міський голова Сергій Сухомлин. До кінця 2017 року не вистачає 34 млн грн.

«Бюджет наступного року буде для медиків ще гіршим, ніж цьогорічний. А окрім зарплат, потрібні ще кошти на медикаменти, енергоносії тощо», – сказав головний лікар дитячої міської лікарні Житомира Володимир Башек.

Сергій Сухомлин сподівається, що у Кабміні все-таки знайдуть 34 млн грн на зарплати лікарям у цьому році. Ситуацію ж щодо наступного року міський голова поки не коментує.

Разом із тим, депутати Житомирської міської ради більшістю голосів підтримали чергове звернення до Верховної Ради України та Кабміну щодо ситуації із зарплатами медикам та освітянам.

Нагадаємо, що на початку грудня житомирські медики звернулися до міської ради з петицією щодо виплати їм заборгованості по заробітній платі. У листопаді житомирські медики анонсували страйк під стінами Кабміну.

Leave a Comment