Житомирські медики вимагають у міськради виплатити заборгованість по зарплаті

Житомирські медики вимагають у міськради виплатити заборгованість по зарплаті

А також просять підтримки у своїх пацієнтів

Житомирянка звернулася до влади з проханням виплатити медикам заборгованість по зарплатах. Каже, що медпрацівники Центральної міської лікарні №2 вже два місяці не отримують в повному обсязі зароблені кошти. Відповідну електронну петицію до міської ради оприлюднили 29 листопада.

Медпрацівники Центральної міської лікарні №2 вже два місяці не отримують в повному обсязі зарплату. Нам кажуть, щоб ми почекали. Але не нам це потрібно говорити, а працівникам комунальних служб, які нараховують платежі за квартиру та продавцям в магазині, куди без грошей можна і не заходити. Чомусь гроші на ковзанку є, а щоб виплатити заборгованість, то поліклініка – великий тягар для міської ради. Якщо закриється наша установа, куди підуть хворі лікуватись?! Тому, звертаюсь до тих, хто обслуговується в поліклініці на Польовій, а також до всіх небайдужих приєднатися до цієї петиції та підтримати медпрацівників”, – написала авторка петиції Світлана Демянчук.

Звернення має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, до кінця року медикам Житомира не вистачає на зарплату понад 45 мільйонів. Житомирська міська рада подала до суду на Кабінет міністрів через зарплати лікарям.

 

Leave a Comment