У Житомирського футбольного клубу відтепер новий тренер Анатолій Безсмертний

У Житомирського футбольного клубу відтепер новий тренер Анатолій Безсмертний

Тренерською діяльністю займається з 2007 року.

Житомирський футбольний клуб «Полісся» отримав нового наставника. Тренуватиме команду колишній тренер ФК «Полтава» Анатолій Безсмертний. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

В ОДА кажуть, що саме Безсмертний до кінця сезону буде виводити ФК «Полісся» в 1 лігу. У тренера було багато пропозицій, але він погодився приїхати у Житомир..

«Є цілі, які треба досягати. Я впевнений, що житомирський вболівальник скучив за великим футболом. Нам все під силу», – сказав Анатолій Безмертний.

Анатолій Петрович Безсмертний народився 21 січня 1969 року у Києві. Український футболіст, захисник, майстер спорту, футбольний тренер. Тренерською діяльністю займається з 2007 року. Був тренером футбольних клубів «Дніпро» (Черкаси), «Суми», «Полтава». Саме за тренерства Анатолія Безсмертного футбольний клуб «Полтава» вийшов до Прем’єр-Ліги. Анатолія Безсмертного визнали кращим тренером у Першій лізі.

Нагадаємо, ОДА шукає автора на написання гімну футбольному клубу «Полісся». Футбольний клуб «Полісся» купить дизелю на понад 90 тисяч.

Leave a Comment