Понад 60 мільйонів не вистачає Житомиру на зарплату лікарям

Для повноцінної роботи медицини Житомира не вистачає 67 млн грн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомила начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.

«На медицину місту не вистачає 67 мільйонів. Сьогодні міський голова Сергій Сухомлин і профільний заступник Матвій Хренов поїхали до Міністерства фінансів вирішувати цю проблему», – сказала посадовець.

За її словами, міська рада неодноразово зверталася до органів державної влади зі зверненнями, однак їх було проігноровано. Тільки на квітень лікарям не вистачає понад 3,5 млн грн  на заробітну плату.

Виділення коштів депутати поки що не погодили. Питання повторно розглянуть вже 13 квітня, коли буде відомо, про що міський голова домовився у Києві.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року стало відомо, що Житомир знову дотуватиме з бюджету вчителів та лікарів. У 2016 році у відповіді на лист міськради щодо субвенції на медицину міністерство охорони здоров’я  «попросило триматися», але грошей не дало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *