Працевлаштування в Польщі на легальну роботу – вакансії українцям

Працевлаштування в Польщі на легальну роботу – вакансії українцям

Офіційна робота в Польщі доступна всім: чоловікам, жінкам, родинам, молоді. Місцеві мешканці їдуть з країни в пошуках вищого заробітку, а ринок праці Польщі завжди потерпає від нестачі кваліфікованих працівників з досвідом роботи, а також робітників без умінь і кваліфікації. Мігрантів з України сусідня країна приваблює тим, що оплата праці вища ніж на батьківщині, є спосіб покращити своє фінансове становище, вивчити мову, влаштуватись на бажану посаду. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» дасть інформацію, ознайомить з відгуками про працю, тим, кому потрібна офіційна робота в Польщі для українців.

Особливості працевлаштування

В міжнародних компаніях, значних корпораціях, на виробництві, у сільськогосподарській галузі, сфері обслуговування завжди є робота в Польщі офіційно. Володіння польською, знання інших іноземних мов, завжди дає можливість отримати посаду з високою заробітною платою, є перспективи кар’єрного зростання. Заробітки залежать від вакансії та сфери працевлаштування. Так, програмісти, логісти, працівники комунікаційних технологій заробляють від 2000 євро, робітники в галузі торгівлі – до 1300 євро, співробітники підприємств –від 500 євро.

Обираючи місто для роботи в Польщі без посередників слід звертати увагу на такі моменти:

  • доступні вакансії;
  • володіння мовою;
  • які документи потрібні для працевлаштування (диплом, сертифікат, посвідчення и т.п.);
  • вимоги працедавця до співробітника – умови праці, вік, стать тощо.

Українці віддають перевагу Польщі, тому що кліматичні, культурні умови схожі. Завжди можна знайти роботу без досвіду, кваліфікації, за бажанням пройти мовні курси.

Вакансії та умови роботи

Ті, хто їде працювати за кордон, хвилюються про безпеку і бажають отримувати достойну зарплату. Слід враховувати, що легальне працевлаштування українців гарантує не лише отримання коштів за свою роботу, а й соціальні виплати, медичне страхування. Крім того, шукати посаду краще в великих містах, там ширше вибір вакансій, вища зарплата. Всі пропозиції можна поділити на тимчасові та постійні. Сезонні роботи – це збирання врожаю в лісі, полі, садах, праця на фермах, у теплицях. Довгостроковий контракт можна підписати з компаніями, що працюють на території Польщі, або з польською філією за кордоном. Такі пропозиції характерні для водіїв міжнародників, персоналу на підприємства відомих брендів. Робота чоловікам, а також робота в Польщі для жінок доступна в різних сферах:

  1. Чоловікам у галузі будівництва: зварювальник, арматурник, сантехнік, інженер тощо. Водії – на міжнародні перевезення та місцевий транспорт. Потрібні співробітники на підприємства – пакувальники, вантажники, робітники складів, конвеєрів.
  2. Жінкам пропонують посади покоївок, прибиральниць у готелях, офіціантами, кухарями в сфері харчування. Актуальні вакансії доглядальниць, медичного персоналу, помічниць у господарстві. На підприємствах безкоштовне працевлаштування українців, в тому числі і жіночої статі, передбачає роботу швачками, пакувальницями, сортувальницями тощо.

Багато пропозицій для чоловіків і жінок в сільському господарстві. Власники ферм, теплиць польових площ охоче приймають сімейні пари для збирання врожаю овочів та фруктів, ягід і грибів, догляду за худобою, роботи з технікою. Вакансії українцям в Польщі достатньо доступні та цікави, можна завжди найти за своїм смаком, здібностями та бажаннями.

Leave a Comment