Види чоловічих кросівок та їх особливості

Види чоловічих кросівок та їх особливості

Різні моделі взуття мають своє призначення і від правильності вибору залежить те, наскільки комфортно його носити. Купувати чоловічі кросівки потрібно з урахуванням цілей, для яких вони потрібні. В онлайн-магазині SneakerStudio кожний може знайти потрібну модель від Adidas, Nike, New Balance, Reebok, Puma, UGG, Vans та інших виробників.

Повсякденні кросівки

Повсякденні кросівки відрізняються легкістю і зручністю. Їх оснащують пласкою підошвою з поліуретанової піни. Для покриття такого взуття використовують мембрану, що захищає ноги від вітру та промокання. Кросівки брендові чоловічі для піших прогулянок виготовляють з натуральних матеріалів, що пропускають повітря.

Кросівки для туризму та активного відпочинку

Кросівки для туризму та активного відпочинку забезпечують комфорт при ходьбі на значні відстані. Вони мають чіпкий, зносостійкий протектор. Підошву, зазвичай, роблять з гуми, бо це одночасно і м’який, і міцний матеріал.

Роблять кросівки із замші або синтетичної тканини, наприклад, нейлонової сітки, та доповнюють накладками зі шкіри для міцності і мембраною, яка робить їх непромокаючими.

Кросівки для бігу

Найлегший вид кросівок — бігові. Підошва має протектори для зчеплення і різноспрямовані канавки для захисту від каменів і бруду. Взуття має гнучкий носок і жорсткий задник. Кросівки повністю повторюють форму стопи.

Верх виготовляється з різних матеріалів, включаючи сітку для захисту від вітру, синтетичну шкіру для міцності й трикотаж, що запобігає натиранню. Купити кросівки чоловічі для бігу в Україні можна як вітчизняного, так і закордонного виробництва, але всі вони мають мати добру амортизацію для комфортних тренувань та запобігання травм.

Кросівки для фітнесу

Особливість фітнес-взуття — амортизація в передній частині стопи. Для кращої фіксації часто використовуються шнурки, бо вони вважаються найбільш надійними. Підошва кросівок для фітнесу щільна та багатошарова. Вона м’яка та гнучка в передній частині і тверда в області п’яти.

Верх кросівок виготовляють з різних матеріалів, таких як шкіра або синтетична сітка. Якщо кросівки чоловічі для фітнесу — не підробка, а оригінал, то під час тренувань ніколи не відчуєте дискомфорту.

Футбольні кросівки

Кросівки для гри в футбол мають шипи на підошві. У професійних моделях є еластичний комір для надійного зв’язку стопи та гомілки. Верх взуття роблять з натуральної шкіри або синтетичних матеріалів. Перевага шкіри — м’якість і захист від вітру, але вона важче ніж синтетичні матеріали.

Leave a Comment