Правоохоронці розшукали втікача з виправної установи

Правоохоронці розшукали втікача з виправної установи

Чоловіку “світить” 3 роки тюрми.

Правоохоронці розшукали 35-річного Андрія Венгеля, який тиждень тому залишив місце відбування покарання у Бердичівському виправному центрі. Втікача затримали у Києві. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Чоловік був засуджений до 2 років обмеження волі за замахи на вчинення крадіжок (ст.15, ч.1, 2 ст.185 КК України). Увечері 11 березня він залишив місце відбування покарання, відтак працівники виправної установи та поліцейські розпочали його розшук.

Увечері 16 березня оперативники карного розшуку та працівники пенітенціарної установи встановили  та затримали чоловіка у столиці”, – йдеться у повідомленні.

Нині триває досудове розслідування кримінального провадження за ст. 390 (Ухилення від відбування покарання у виді обмеження волі та у виді позбавлення волі) КК України. Законодавством за таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 3 років.

Нагадаємо, на Житомирщині поліція розшукує втікача з виправної установи.  Правоохоронці шукали трьох втікачів з виправної установи на Житомирщині. На Житомирщині з тюрми втік іноземець, який «сидів» за розбій.

Leave a Comment