Проект мийки для Житомирського ТТУ обійдеться бюджету у майже чверть мільйона

Проект мийки для Житомирського трамвайно-тролейбусного управління обійдеться бюджету міста у майже 250 тисяч. Більше 165 тисяч уже заплатили у 2020-му році. На черзі ще більше 80 тисяч за коригування. Звіти про укладені договори оприлюднені на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Вперше на комунальному підприємстві замислилися над будівництвом мийки у 2020-му році. У серпні 2020-го року уклали договір на розроблення проектно-кошторисної документації. За неї сплатили державному «НДІпроектреконструкція» 165 тис. 450 грн. На цьому всі ініціативи комунальників щодо мийки закінчилися.

Вже через майже два з половиною роки на Житомирському ТТУ знову згадали про потребу у мийці. Тож знову уклали договір із тим же державним підприємством вартістю у 81 тис. 612 грн на коригування проектно-кошторисної документації. Згідно із підписаним договором, планується, що кошторис буде готовий вже до кінця лютого 2023-го року.

Нагадаємо, що у серпні 2020-го року Житомирське ТТУ оголосило тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації для мийки. Екс-керівника Житомирського ТТУ Андрія Нечуйвітра звинувачували у завданні шкоди міському бюджету на суму у 3 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *