Приміщення, центрів вертибрології та реабілітації учасників АТО повернули державі, ‒ прокуратура

Приміщення, центрів вертибрології та реабілітації учасників АТО повернули державі, ‒ прокуратура

На нього з бюджету витратили майже 90 мільйонів.

Прокуратура області повернула до державної власності майновий комплекс туристичної бази «Лісовий берег». Про це повідомила пресслужба відомства.

«Прокуратура довела у суді, що майно вибуло з державної власності незаконно, на підставі протиправного свідоцтва про право власності», ‒ йдеться у повідомленні.

Згідно із витягом із реєстру фізичних та юридичних осіб, який є у розпорядженні «Вголос.Zt», початковими власниками комплексу було ПрАТ «Укрпрофтур». Його засновниками були Фонд соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності та Федерація профспілок України. Примітно, що у реєстрі значиться, що Фнд соціального страхування має лише 4% у власності товариства. «Укрпрофтур», у свою чергу, у капіталі якого 96% належить Федерації профспілок України, є власником і засновником ДП «Житомиртурист».

Як повідомляють у прокуратурі, майновий комплекс туристичної бази «Лісовий берег» має загальну площу майже 8 тис. кв. метрів. У ньому розташовані Центр вертебрології та Центр реабілітації учасників АТО/ООС, які діють із 2018 року.

Згадані центри були оснащені найсучаснішою медичною технікою та укомплектовані кваліфікованим медперсоналом. На їх реконструкцію та обладнання з державного бюджету було виділено 88 млн грн.

Нагадаємо, що прокуратура області повернула більше 90 га сільгоспугідь у Новоград-Волинському районі. Прокурори Житомирщини хочуть повернути державі славнозвісний Палац Терещенків.

Leave a Comment