Приватизація комунального майна знову затягується

Приватизація комунального майна знову затягується

Між депутатами Житомирської міської ради пробіг “чорний кіт”.

Члени постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування мають намір самостійно вивчити доцільність приватизації комунального майна. Таке рішення прийняли депутати на черговому засіданні комісії 25 серпня.

Попри те, що члени бюджетної комісії протягом кількох місяців вивчали ситуацію по кожному об’єкту, який підлягає приватизації, їхні колеги із земельної комісії вирішили пройти цей шлях самостійно. У такий спосіб депутати відреагували на ігнорування прийнятих ними рішень із профільних питань іншими комісіями.

Крім того, члени земельної комісії міської ради не вирішили остаточно, чи доцільно приватизувати комунальне майно. Адже поки воно в оренді — приносить кошти у міський бюджет. Для того, щоб визначитися, що ж саме робити із комунальним майном, депутати попросили начальника відділу управління з приватизації комунального майна надати всю необхідну фінансову інформацію.

Коли саме депутати повернуться до розгляду цього питання — поки невідомо. Так само і невідомо, чи дійдуть у депутатів руки до прийняття рішення щодо приватизації.

Як ми вже писали, у Коростені тільки протягом поточного року на приватизації 7 об’єктів отримали майже 750 тис. грн до бюджету. У Житомирі таких аж близько півсотні.

Нагадаємо, що наприкінці березня мерія мала намір здати у оренду півсотні приміщень. Серед тих, хто претендує на приватизацію — депутат Житомирської міської ради від Радикальної партії Олександр Ракович.

Leave a Comment