Конкурс інвестиційних проектів по ГЕС виграла невідома фірма

На одній із найближчих сесій Житомирської міської ради знову розглядатимуть інвестиційний проект по будівництву гідроелектростанції на річці Тетерів у Денишах Житомирського району. Переможцем конкурсу планують визнати ТОВ “Житомиркомунсервіс”. Про це йдеться у проекті рішення мерії, розміщеному на офіційному сайті.

“Затвердити результати конкурсу з визначення кращого інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області, визнавши переможцем конкурсу ТОВ “Житомиркомунсервіс”, — йдеться у проекті рішення.

Тим часом, у мережі не вдалося знайти жодних відомостей про виконання цим підприємством подібних проектів. Не зважаючи на те, що воно зареєстроване ще у травні 2012 року, а у травні 2013 року сформувало статутний капітал у розмірі 4,5 млн грн. А основним видом діяльності цього підприємства є виробництво електроенергії.

Власник фірми, киянка Юлія Любарська, має відношення ще до кількох підприємств. Тільки два з них — ТОВ “Житомиркомунсервіс” та Іванівський керамічний завод — зареєстровані у Житомирі. При чому за однією і тією ж адресою та з тими ж самими ж власниками. Столичне ТОВ “Командор”, яке є співзасновником керамічного заводу, теж належить Юлії Любарській. І, як не дивно, теж у своїх видах діяльності має виробництво електроенергії. Щоправда, адреса, за якою зареєстрована власниця згаданих підприємств різниться у реєстрі юридичних та фізичних осіб Мін’юсту.

Нагадаємо, що на початку серпня Сергій Сухомлин стверджував, що до кінця року шведська компанія, яка виграла конкурс на будівництво гідроелектростанцію, зведе споруду. Згідно із протоколом проведення конкурсу інвестиційних проектів будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів у місті Житомир, конкурс виграла фірма «Свободна енергія». Згідно з реєстраційними даними, згадана компанія зареєстрована у місті Хмельницькому. Співзасновниками її є хмельничанин Денис Галушко та громадянин Швеції Олівер Майкл Карера.

У січні місяці виконком Житомирської міської ради скасував норму про те, що фірмам обов’язково мати право на користування земельною ділянкою біля греблі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *