РНБО визнала незадовільною роботу щодо укриттів у Житомирському районі

Рада національної безпеки та оборони України визнала незадовільною роботу посадовців Житомирського району щодо  забезпечення готовності захисних споруд. Про це йдеться у рішенні від 23 червня 2023 року. Його увів у дію своїм указом Президент України 26 червня.

«Визнати незадовільною роботу із забезпечення готовності обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту до їх використання за призначенням у Запорізькій, Сумській областях, Житомирському районі Житомирської області, Білоцерківському районі Київської області, Конотопському районі Сумської області, містах Києві, Запоріжжі, Херсоні, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Одесі, Сумах, Дніпрі, Конотопі, Білій Церкві», – йдеться у документі.

У свою чергу, документом пропонується дисциплінарно покарати відповідальних за зрив підготовки укриттів. Крім того, у РНБО доручили правоохоронним органам переглянути законодавство щодо посилення відповідальності за недбале ставлення до безпеки.

Нагадаємо, що у Житомирській ОВА порахували, що в області придатні до використання майже 2,5 тис. укриттів. В той же час прокуратура області відкрила 10 кримінальних проваджень за фактами перевірок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *