Рибоохоронний патруль у Житомирі затримав рецидивіста, який перебував у розшуку

Співробітники Житомирського рибоохоронного патруля допомогли поліцейським упіймати рецидивіста, якого розшукували за скоєння трьох злочинів. Про це «Вголос.Zt» повідомили рибоохоронці.

«Близько 14:30 1-го червня на річці Тетерів неподалік гідропарку під час проведення рибоохороних заходів інспекторами Житомирського рибоохоронного патруля було виявлено грубе порушення правил рибальства, двоє осіб, які ловили раки і рибу забороненим до використання знаряддям лову – «волок», – розповіли працівники рибнагляду.

За їхніми словами, один із порушників на вимогу інспекторів назвав свої прізвище та ім’я і пред’явив документ, що посвідчує його особу та підтверджує громадянство. Його товариш називатися не схотів. Неадекватна поведінка чоловіка викликала підозру у інспекторів, тож вони доставили його до Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області та викликали поліцію. До прибуття поліції «неадекватний» порушник чинив опір та намагався «накивати п’ятами», однак зробити йому цього не вдалося!

Коли прибули поліцейські, зясувалося, що втікав порушник недаремно. Зясувалося, що цього громадянина давно розшукували за вчинення принаймні трьох кримінальних злочинів. Тож якщо один із браконьєрів отримає покарання у вигляді штрафу, то його товаришу «світять» арешт та в’язниця.

Житомирський рибоохоронний патруль просить усіх небайдужих обов’язково повідомляти про виявленні порушення на водоймах та ринках області на телефон «гарячої лінії»:

(0412)24-57-81 – стаціонарний.

(067)4146074 – мобільний.

Нагадаємо, що 25 травня працівники рибоохоронного патруля виявили факт викиду фекалій у річку Тетерів. На водоканалі даний факт спростували, посилаючись на свої лабораторні аналізи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *