СБУ зупинила незаконне переправлення полімерної сировини до окупованого Донецька

Канал незаконного постачання полімерних матеріалів на тимчасово підконтрольні бойовикам «ДНР» території ліквідували співробітники управління Служби безпеки України в Житомирській області. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Оперативники СБУ з’ясували, що російська комерційна структура організувала систематичні перевезення сировини, що використовується для виготовлення пластмасових виробів, із Франції та Фінляндії спочатку до Росії – в режимі «експорт». Потім із території РФ вантаж незаконно – поза митним контролем – через тимчасово неконтрольовану Україною ділянку державного кордону переправлявся на склади місцевої фірми до окупованого Донецька», – йдеться у повідомленні.

Стосовно керівника російського підприємства складено адміністративні протоколи про порушення митних правил, зокрема, перевезення вантажу на митну територію України поза митним контролем, поза місцем розташування митного органу і без проходження митних формальностей.

За ініціативи Управління СБУ в Житомирській області стосовно трьох іноземних фірм, що брали участь у незаконних оборудках та проводили неконтрольовані економічні операції, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України застосовано спеціальні санкції – їм заборонено займатися зовнішньоекономічною діяльністю в нашій державі та здійснювати перевезення її територією.

Нагадаємо, у січні область вдвічі збільшила експорт у Росію, – статистика. Підприємці Житомирської області поставляють 50% продукції до країн ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *