СБУ зупинила незаконне переправлення полімерної сировини до окупованого Донецька

СБУ зупинила незаконне переправлення полімерної сировини до окупованого Донецька

Матеріали спочатку поставляли до Росії.

Канал незаконного постачання полімерних матеріалів на тимчасово підконтрольні бойовикам «ДНР» території ліквідували співробітники управління Служби безпеки України в Житомирській області. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Оперативники СБУ з’ясували, що російська комерційна структура організувала систематичні перевезення сировини, що використовується для виготовлення пластмасових виробів, із Франції та Фінляндії спочатку до Росії – в режимі «експорт». Потім із території РФ вантаж незаконно – поза митним контролем – через тимчасово неконтрольовану Україною ділянку державного кордону переправлявся на склади місцевої фірми до окупованого Донецька», – йдеться у повідомленні.

Стосовно керівника російського підприємства складено адміністративні протоколи про порушення митних правил, зокрема, перевезення вантажу на митну територію України поза митним контролем, поза місцем розташування митного органу і без проходження митних формальностей.

За ініціативи Управління СБУ в Житомирській області стосовно трьох іноземних фірм, що брали участь у незаконних оборудках та проводили неконтрольовані економічні операції, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України застосовано спеціальні санкції – їм заборонено займатися зовнішньоекономічною діяльністю в нашій державі та здійснювати перевезення її територією.

Нагадаємо, у січні область вдвічі збільшила експорт у Росію, – статистика. Підприємці Житомирської області поставляють 50% продукції до країн ЄС.

Leave a Comment