У Новограді депутати не змогли обрати нового секретаря міської ради. Питання перенесли

У Новограді депутати не змогли обрати нового секретаря міської ради. Питання перенесли

 Але нового заступника міського голови – обрали.

У ході пленарного засідання сесії Новоград-Волинської міської ради, яка відбулося днями у райцентрі, депутати не погодили рішення про обрання секретаря міськради». Але нового заступника міського голови, який куруватиме галузь житлово-комунального господарства – обрали. Одним із претендентів був колишній міський голова. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Пропозиція міського голови щодо кандидатури депутата Ігоря Юшманова була знята самим же претендентом на посаду. Пропозиція щодо обрання на посаду депутата Віталія Якубова – не знайшла підтримки серед колег. Питання «Про обрання секретаря Новоград-Волинської міської ради» перенесене на розгляд двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання», – йдеться у повідомленні.

Цього дня депутати міської ради обрали нового заступника міського голови, який куруватиме галузь ЖКГ. Міський голова Віктор Весельський запропонував на розгляд депутатського корпусу дві кандидатури: колишній міський голова Микола Боровець, який є радником Весельського, та депутат Анатолій Легенчук. Кандидатуру останнього підтримали 18 депутатів з 32 присутніх.

До слова, на попередній сесії міськради депутати незадовільно оцінили роботу профільного заступника міського голови Віктора Шалухіна та висловили недовіру секретарю міської ради Олені Пономаренко.

Нагадаємо, що у Новограді зняли секретаря міськради та позбавили премії міського голову Весельського. Міський голова Новограда-Волинського виконуватиме роботу секретаря.

Leave a Comment