Козлов розповів про Дім української культури і про те, що може відмовитися від співпраці з мерією

Підприємець Сергій Козлов, який співпрацював із мерією в особі Наталії Чиж по Дому української культури, може відмовитися від подальшої роботи з міською радою. Про це у розмові із журналістом “Вголос.Zt” розповів сам підприємець.

Ми не так багато грошей заробили по Дому української культури. Більше своїх вклали. Ви ж знаєте, що кошти нам перерахували вже аж за два дні до того, як мало бути відкриття. Там багато ще неврахованих витрат було, які виникали по ходу і не могли бути включені в кошторис”, – розповів Сергій Козлов.

За словами підприємця, правоохоронці наразі вилучили в них усі документи, які стосуються Дому української культури, а справу готують до суду.

Справа в тому, що ми навіть до суду за наклеп не можемо подати. Адже ми не є фігурантами цього скандалу. А зараз СБУ вилучило докази. Суд поставить крапку у цій справі”, – додав Козлов.

Він запевняє, що їхні ціни — не найдешевші на ринку. Але фірма вміє робити рекламу і продавати її. Тому мають замовлення.

Я не друг, і не родич Сергію Сухомлину чи Наталії Чиж. Просто ми колись співпрацювали із Сухомлином по його фірмі “Візаж”. Продовжуємо співпрацю і зараз. Ми з містом вже десятиліттями працюємо”, – уточнив підприємець.

Останній приклад співпраці із міською радою — флаєри-орігамі. За 20 тис. накладу мерія перерахувала 34 тис. бюджетних грн. Таку високу ціну поліграфії бізнесмен пояснює складністю конструкції. Подібні буклети, які складаються у конструкцію, людина не захоче викидати. А щодо витрачання бюджетних коштів — це питання до влади.

Сергій Козлов вважає, що його підприємство стало заручником ситуації. Адже основний закид щодо “Українського дому” — це відсутність тендера. А перевіряти, чи проводився конкурс щодо визначення підрядника не входить до компетенції підприємства.

Нагадаємо, від секретаря Житомирської міськради вимагають обґрунтувати витрати на Дім української культури. Витрати на Дім української культури – це комерційна таємниця, – підрядник. Служба безпеки України разом із Держфінінспекцією виявили розтрату бюджетних коштів при створенні Дому української культури. Тим часом в управлінні культури  Житомирської міської ради стверджують, що про перевірку цими установами нічого не знали. Політолог Роман Давиденко переконаний, що у махінаціях із Домом української культури в мерії шукатимуть крайнього. Поки міський голова Житомира перебуває у відрядженні — управління культури замовило флаєрів аж на 34 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *