Сергій Сухомлин працевлаштував екс-радницю Сергія Машковського

Сергій Сухомлин працевлаштував екс-радницю Сергія Машковського

Призначили нового керівника прес-служби Житомирської міськради.

Колишню радницю голови Житомирської облдержадміністрації Ольгу Приходченко міський голова Сергій Сухомлин призначив начальником управління по зв’язках із громадськістю Житомирської міської ради. Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 18 серпня. Приступить до виконання своїх обов’язків уже у вівторок, 22 серпня.

У декларації Ольги Приходченко за 2016 рік вказано, що вона працювала у Житомирській облдержадміністрації. Заробила на своїй посаді 51 тис. 406 грн. Ще 50 тис. грн отримала за рахунок продажу автомобіля. Додатково нова очільниця прес-служби міської ради отримала 4 тис. 653 грн допомоги по безробіттю та 3 тис. 851 грн відсотків від депозиту. На рахунку в «Ощадбанку» вона має 8 тис. 900 дол. США.

У Житомирі Ольга Приходченко проживає у квартирі площею понад 50 кв.м сестри Надії, заслуженого вчителя України, яка працює у Будичанській ЗОШ Чуднівського району. У своїй власності новопризначена керівник прес-служби має будинок площею 76,7 кв. м та 37 соток землі у Будичанах.

Під час роботи в облдержадміністрації Ольга Приходченко придбала за 100 тис. грн автомобіль «Honda Civic» 2008 року.

Нагадаємо, що у вересні 2016 року Сергій Машковський розповів, чому пішов із посади голови ОДА. Раніше прес-службу міськради тимчасово очолювала теж екс-посадовець Житомирської ОДА Світлана Сластухіна.

Leave a Comment