Начальник обласного центру з гідрометеорології регулярно виписував собі та своїй дружині премії

Начальник обласного центру з гідрометеорології регулярно виписував собі та своїй дружині премії

Суд виніс вирок посадовцю.

Суд виніс вирок начальнику обласного центру з гідрометеорології, який преміював себе та свою дружину-бухгалтера, не повідомивши про виникнення конфлікту інтересів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Крім того, начальнику оголосили догану, а повноваження щодо нарахування премій, делегували його заступнику.

«Установлено, що начальник обласного центру з гідрометеорології порушив вимоги антикорупційного законодавства та не вжив передбачених заходів для врегулювання конфлікту інтересів, який виник під час виконання ним посадових повноважень. Зокрема, керівник установи неодноразово, протягом вересня 2015 – грудня 2016 років, в умовах реального конфлікту інтересів, виніс 15 наказів про власне преміювання та преміювання своєї дружини, яка працювала на посаді провідного бухгалтера, а також про надання собі та дружині надбавок за складність, напруженість та високу якість роботи», – йдеться у повідомленні.

Постановою Богунського районного суду Житомира посадовця визнано винним у вчиненні правопорушень та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

«У зв’язку з набранням рішенням суду законної сили, Житомирською місцевою прокуратурою, у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», внесено подання директору Українського гідрометеорологічного центру з вимогою провести службове розслідування за фактом порушення вимог антикорупційного законодавства керівником регіонального центру з гідрометеорології», – додали у прокуратурі.

За результатами службового розслідування, начальнику обласного центру з гідрометеорології оголошено догану, а повноваження щодо нарахування премій, надбавок, матеріальної допомоги та рішень з кадрових питань делеговано його заступнику.

Нагадаємо, що за 4 місяці 2017 року Новоград-Волинська міська рада отримала  31 заяву про конфлікт інтересів від депутатів та посадовців. Від депутатів та посадовців Житомирської міської ради протягом 2016-2017 років надійшло 13 таких заяв.

Leave a Comment