Сергій Сухомлин вп’яте перерозподілив обов’язки керівників міської ради

Сергій Сухомлин вп’яте перерозподілив обов’язки керівників міської ради

Сферу культури і КП «Парк» передадуть знову.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин розпорядженням знову перерозподілив обов’язки керівного апарату міської ради. Відповідний документ оприлюднили на офіційному сайті.

За свою каденцію міський голова змінює обов’язки своїх підлеглих вже вп’яте. Вперше розподіл «сфер впливу» заступників, секретаря та керуючої справами виконкому він визначив у березні 2016 року. Далі з вересня по листопад Сухомлин щомісяця вносив зміни у своє розпорядження, розподіляючи повноваження керівництва міськради.

КП «Парк» спочатку опікувалася секретар міської ради Наталія Чиж. Після корупційного скандалу із заступником директора підприємства Сухомлин розпорядженням закріпив його за своїм заступником Матвієм Хреновим. А у червні 2017 року забрав сферу культури та КП «Парк» під свою опіку.

Новим розпорядженням, яке міський голова підписав ще 30 листопада цього року (хоча оприлюднив лише 6 грудня), він повернув культуру та пов’язані із нею комунальні підприємства та установи знов у сферу впливу Хренова. Відповідатиме він також за КП «Парк». 

Нагадаємо, що у жовтні Сергій Сухомлин передумав призначати своїм першим заступником Андрія Ткаченка. Наприкінці жовтня два заступники міського голови Житомира написали заяви на звільнення.

Leave a Comment