Щоб поїхати за кордон на відочинок, житомирянину довелось сплатити своїй дитині понад 80 000 гривень

Щоб поїхати за кордон на відочинок, житомирянину довелось сплатити своїй дитині понад 80 000 гривень

Три роки “забував” платити аліменти.

У Житомирі чоловік збирався поїхати на відпочинок за кордон, тому був змушений сплатити своїй дитині заборгованість з аліментів та штраф за несплату коштів впродовж трьох роківГоловне територіальне управління юстиції у Житомирській області на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“До житомирянин, який  несплачував аліменти дитині, застосували тимчасові заборони у праві керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю та виїзду за межі України. Остання заборона особливо подіяла на горе-батька, який збирався виїхати за кордон на відпочинок та не зміг цього зробити, а тому змушений був сплатити усю заборгованість з аліментів, штраф у розмірі 50 % від цієї суми (за несплату коштів понад три роки) та виконавчий збір. Загалом батьківська байдужість обійшлася боржнику майже у 83 тисячі гривень”. -йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 4 місяці, державний виконавець в обов’язковому порядку виносить вмотивовані постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання, дія яких припиняється після погашення аліментної заборгованості в повному обсязі.

Нагадаємо, що на Житомирщині з початку року з неплатників аліментів стягнули понад 71 мільйон гривень. Щоб виїхати за кордон, житомирянин сплатив синам аліменти, які заборгував за 10 років. 

Leave a Comment