Скандально відомий житомирський садочок №58 сподіваються відкрити вже цього року

Скандально відомий житомирський садочок №58 сподіваються відкрити вже цього року

Роботи мали завершити ще 2 роки тому.

Скандально відомий дошкільний навчальний заклад №58, який будує на Крошні ПП «Компанія «РОС», можуть здати вже в цьому році. Принаймні, на це сподіваються у Житомирській міській раді. Про це «Вголос.Zt» розповів заступник міського голови Матвій Хренов.

«Особисто я очікую, що роботи у цьому садочку будуть закінчені у поточному році. Але це питання до управління капітального будівництва, яке веде цей проект. Є велика кількість питань до підрядника. На сьогодні зарано говорити, що щось не відбудеться у цьому році», – сказав посадовець.

За його словами, у цьому році фірма отримала фінансування в розмірі півмільйона гривень, але підрядникові потрібно дати час.

До слова, ДНЗ №58 у Житомирі за графіком мали здати ще наприкінці 2015 року. Однак об’єкт був так і не зданий в експлуатацію. За інформацією прес-служби облдержадміністрації, загальна вартість проекту у цінах 2016 року становить 30,2 млн грн. У 2015 році на реконструкцію ДНЗ було витрачено 16,4 млн грн. Будівництво садочку фінансується з Державного фонду реконструкції та розвитку та місцевого бюджету.

Нагадаємо, що новозбудований дитячий садочок у Ліщині Житомирського району депутату райради виявився схожим на похоронну агенцію. У Станишівській ОТГ відкрили садочок, який будували 7 років.

Leave a Comment