Скільки зароблятимуть житомирські лікарі, які уклали максимальну кількість декларацій

Скільки зароблятимуть житомирські лікарі, які уклали максимальну кількість декларацій

У міській раді пояснили механізм нарахування зарплатні.

У Житомирській міській раді пояснили механізм нарахування зарплатні медичним працівникам та розповіли, скільки зароблятимуть житомирські лікарі, які уклали максимальну кількість декларацій. Відповідну інформацію оприлюднила прес-служба міської ради.

Зарплатня сімейних лікарів загальної практики, педіатрів та медичних сестер формується з посадового окладу і премії. Оклад залежить від категорії, а премія – від кількості укладених декларацій з пацієнтами. При чому, другий показник більш істотно впливає на розмір зарплатні.

«Оклад лікаря загальної практики вищої категорії раніше становив 4 тис. 264 грн, зараз – 6 тис. 6 грн. Якщо лікар уклав максимальну кількість декларацій (1 тис. 800), то йому нараховують премію 14 тис. 700 грн. Разом його зарплатня становитиме 20 тис. 706 грн», – йдеться у повідомленні.

Механізм преміювання активується з моменту заключення 30% від загальної норми декларацій. Тобто, якщо з лікарем загальної практики декларації підписали менше 540 пацієнтів, то він отримує «голий» оклад відповідно до категорії. Преміювання медичних сестер здійснюється з розрахунку 40% від премії лікаря, з яким вони працюють у парі. Якщо медсестра вищої категорії працює у парі з педіатром, який уклав максимальну кількість декларацій (для педіатра це 900), то її зарплатня становитиме 11 тис. 514 гривень.

Нагадаємо, понад 3 мільйони гривень не вистачає на зарплати медикам Новоград-Волинському району.  До кінця року житомирським лікарням не вистачає 300 тисяч на ліки онкохворим.

Leave a Comment