ЦВК скасувала вибори у Романівській ОТГ, – ОПОРА

ЦВК скасувала вибори у Романівській ОТГ, – ОПОРА

Через суди.

Центральна виборча комісія скасувала вибори у Романівській селищній ОТГ Житомирської області. Рішення було прийнято на засідання ЦВК 1 листопада шляхом внесення змін до Постанови від 12 жовтня, якою перші та додаткові вибори в ОТГ призначено на 23 грудня. Про це з посиланням на центральну виборчу комісію повідомили у громадській мережі «ОПОРА».

«Підставою для змін стало звернення до суду, згідно з яким було встановлено, що рішення 24 сесії 7 скликання Вільшанської сільської ради про добровільне об’єднання територіальних громад призупинено до набрання законної сили рішення у справі за позовом до Вільшанської сільської ради», – йдеться у повідомленні.

До складу Романівської ОТГ увійшли Романівська та Биківська селищні ради, Булдичівська, Великокозарська, Вільшанська, Врублівська, Годиська, Гордіївська, Камінська, Нивненська, Ольшанська, Прутівська, Романівська, Садківська, Соболівська, Старочуднівськогутянська, Хижинецька, Червонохатківська, Ягодинська та Ясногородська сільські ради. Чисельність населення складає – 20 тис. 634 осіб.

«Судові баталії щодо об’єднання даної громаді тривають другий рік. Ініціативна група громадян села Мала Токарівка не погоджується з тим, що рішення сесії Вільшанської сільської ради Романівського району Житомирської області № 210-24/2017 від 07 листопада 2017 року про добровільне обєднання територіальних громад сіл Вільха, Вільшанської сільської ради в Романівську ОТГ з центром у селищі Романів є законним. Вибори у даній громаді не можуть бути призначеними до часу, поки не завершаться всі судові справи», – повідомили у ОПОРі.

Нагадаємо, що перші місцеві вибори мали пройти у грудні в 7 об’єднаних територіальних громадах області. Стало відомо, які проекти бюджету участі реалізуватимуть у Баранівській ОТГ.

Leave a Comment