Спальники, з якими будь-яка мандрівка стане комфортною

Спальники, з якими будь-яка мандрівка стане комфортною

Повноцінний сон — запорука здоров’я. Але як відпочинок зробити якісним в умовах туристичного походу? В цьому мандрівникам допоможуть спальні мішки від інтернет-магазину Терра Інкогніта. Це продукція провідних виробників, а також випущена під нашою власною торговою маркою.

Найкращі спальні мішки — в каталозі Terra Incognita

Вибирати такий варіант спорядження як спальник потрібно з максимальною відповідальністю. Адже від цього буде залежати, наскільки якісним та комфортним буде відпочинок під час привалу. Найкращим характеристикам відповідають наші спальники. Купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України через наш магазин їх воліють найбільш досвідчені подорожувальники.

Асортимент спальників з каталогу Terra Incognita

Ми пропонуємо досить широкий вибір спальних мішків. Це вироби від таких знаних у світі торговельних марок, як Alexika, Deuter, Fjord Nansen, Hannah, Kelty, Marmot, Pinguin, Salewa, Sea To Summit, Sierra Designs, Trimm та інших іменитих виробників. Також ми пропонуємо спорядження, виготовлене під брендом Terra Incognita. В нас можна різних видів спальники замовити з доставкою по території України. Це можуть бути літні моделі, в тому числі надлегкі. Великий попит на зимові та пухові конструкції. Але найчастіше покупці запитують трисезонні спальні мішки. У відповідь на такий попит спальники даного типу в нашому асортименті представлені в найбільшій кількості. Переважно це моделі унісекс, хоч є і варіанти жіночі та дитячі. За формою можна підібрати конструкцію у вигляді ковдри. Але в основному це так звані кокони.

Основні характеристики наших спальних мішків

Під час вибору такого виду спорядження варто враховувати умови, в яких буде експлуатуватися спальний мішок. Купити його можна з наповнювачем у вигляді пуху чи синтетики. Причому останній варіант не поступається натуральному. Адже це сучасні високотехнологічні матеріали з інноваційними характеристиками. Тому навіть в зимовий час у такому прихистку мандрівнику не буде холодно. Переважно спальники забезпечують комфортну температуру в умовах від -11 до + 11 градусів і більше. Це дуже важливо для повноцінного відпочинку під час подорожі. Оскільки таке спорядження доводиться носити за собою в дорозі, то важливо підібрати його в адекватному ваговому діапазоні. Ми пропонуємо купити спальні мішки масою менше одного кілограма. Є в нас варіанти і більш важкі, розраховані на екстремальні умови застосування. Найчастіше покупці віддають перевагу моделям вагою від одного до півтора кілограма. Це спорядження, виготовлені з матеріалів, що не пропускають вологу. Вентиляційні характеристики забезпечує якісна мембрана. Надійна фурнітура сприяє зручності експлуатації спорядження в ускладнених умовах.

Якщо вам потрібен якісний спальний мішок, купити недорого його ви зможете в нашому інтернет-магазині. З нашим спорядженням вам буде комфортно в нестерпну спеку і при екстремальних морозах.

Leave a Comment