Зубне протезування металокерамікою

Зубне протезування металокерамікою

Сучасні технології протезування в клініці дозволяють відновити природну красу і функціональні характеристики зубів практично в будь-яких клінічних випадках. Швидке та якісне протезування зубів металокерамікоювиконують в стоматологічній клініці 32 Dent.

Показання

Металокерамічні коронки використовуються в наступних випадках:

 • Пошкодження дентину та емалі.
 • Флюороз.
 • Відкол частини зуба.
 • Заміна іншої коронки.
 • У разі неможливості відтворення форми і функцій зуба за допомогою звичайного пломбування.

Переваги металокераміки

 1. Довговічність. Служить біля 15 років.
 2. Абсолютна безпека. Виготовлення металевих каркасів зі сплавів дорогоцінних металів дозволяє домогтися оптимальної біосумісності з тканинами зуба, виключаючи можливість окислення і появи алергічних реакцій.
 3. Універсальність. Коронки ідеально підходять і для простого протезування, і для складної реставрації. Металокераміка має вигляд натуральних зубів, що дозволяє зробити посмішку  природною.

Як використовується металокераміка

Лікування починається з проведення діагностики і виготовлення металевого каркаса, який повністю відповідає формі зуба і формується зі сплавів благородних металів. На металевий каркас накладається облицювання з порцеляни, відтінок якого підбирається в залежності від кольору зубів. Металокерамічна коронка імітує природні зуби і відрізняється високою міцністю. Сучасні технології реставрації дозволяють відновлювати навіть повністю зруйновані зуби. Якісна металокераміка, виготовлена в лабораторних умовах, не схильна до розтріскування і зберігає колір навіть під впливом чаю, кави, тютюну.

Протезування металокерамікою можна назвати класикою сучасної стоматології. Ця послуга дуже популярна, адже вона дає якісний передбачуваний результат за невеликі гроші.

Особливості металокераміки

Металокерамічними називають протези, що складаються з двох частин:

 • міцного каркаса з металевого сплаву;
 • облицювання з кераміки.

Кераміку наносять пошарово, випалюючи кожен шар при дуже високих температурах, щоб обидві частини конструкції були надійно з’єднані між собою. Коронка виходить одночасно і міцною, і досить естетичною, адже керамічний шар візуально схожий на натуральну емаль.

Металокерамічний протез універсальний, і це його головна перевага. При відносно невисокій вартості він відмінно виконує свої функції. В середньому така коронка служить 8–10 років і її не треба міняти щороку, як дехто вважає, і вона не сприйматиметься у роті як щось чужорідне, а відчуватиметься як власний зуб.

Протипоказання

 • Явно виражена алергічна реакція на вживлену конструкцію.
 • Запальні захворювання порожнини рота.
 • Візуалізація періодонта на зубах.
 • Неконтрольований скрегіт зубів.

Leave a Comment