Житомирянин виборов «золото» та «срібло» на Кубку України з легкоатлетичних метань серед паралімпійців

Житомирянин Микола Жабняк завоював дві золоті і одну срібну нагороди на Кубку України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання відбувалися у місті Бахмут Донецької області 23-26 травня. Про це повідомила прес-служба Житомирського регіонального центру «ІНВАСПОРТ».
У Бахмуті близько 100 спортсменів з 16 регіонів України змагалися у таких видах програми, як штовхання ядра, метання диску, метання спису та метання булави.

Житомирщину на змаганнях представляв  Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник трьох паралімпійських ігор, срібний призер паралімпіади у Пекіні 2008 року з метання диску – Микола Жабняк.
За підсумками змагань Микола завоював дві золоті і одну срібну нагороди. У метанні диску рівних Миколі не було, І-місце з результатом 50,99. У штовханні ядра  з результатом 13.36 – І місце. І у метанні спису на 37,85 – ІІ місце», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо,  спортсменка із Новоград-Волинського району здобула бронзу у складі параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи. Три медалі на чемпіонаті України завоювали легкоатлети з Житомирщини серед спортсменів з інвалідністю. І 6 медалей на чемпіонаті України завоювали плавці з Житомирщини серед 220 спортсменів з інвалідністю.