Спортсменка Житомирщини стала призеркою Чемпіонату Європи з боксу

Спортсменка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Сезько отримала срібло у Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Спортсменка Житомирської ОШВСМ Анна Сезько у ваговій категорії 69 кг здобула срібну нагороду. У півфіналі Анна розгромила литовку Манте Буткуте, двічі відправивши її у нокдауни. Але у фіналі поступилася росіянці Анастасії Холуєвій», – йдеться у повідомленні.

Змагання проходили з 13 по 22 листопада у місті Будва, Чорногорія. У ньому взяли участь 175 спортсменів з 22 країн.

Загалом збірна України завоювала у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі нашої команди на Чемпіонатах Європи.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський нагородив відзнакою 87-річного житомирського спортсмена. Спортсменка із Новограда-Волинського отримала бронзу у складі параолімпійської збірної з волейболу.