У Житомирі продали будівлю колишнього дитячого садочка

У Житомирі продали будівлю колишнього дитячого садочка

За 6 мільйонів 500 тисяч гривень.

У Житомирі будівлю недіючого дошкільного навчального закладу №54 продали за 6 млн 500 тис. грн. Ця ціна майже вдвічі більша від початкової вартості лоту.  Про це повідомила прес-служба міської ради. 

У аукціоні, який провели за допомогою єдиної торгової системи «ProZorro.Продажі»,  взяли участь 4 учасники. Переможцем електронних торгів стало  ТОВ «ОБРІЙ ДІЖИТАЛ». Початкова ціна лоту складала 3  мільйонів 689 тисяч 532 гривні з ПДВ. Обов’язкова умова продажу: збереження профілю закладу, а саме здійснення діяльності закладу дошкільної освіти”, – йдеться у повідомленні.

До слова, будівля недіючого дошкільного навчального закладу №54  з допоміжною господарською спорудою загальною площею 761 кв.м розташована у центральній частині міста, у парковій зоні (бульвар Старий, 22). Будівля закладу не використовували за призначенням з 2005 року.

Нагадаємо, Житомирська міськрада продала будівлю витверезника. Також Житомирська міська рада  підтримала рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» та інших об’єктів комунальної власності міста.

Leave a Comment