Стало відомо, хто отримає пенсію за січень достроково

Пенсії за січень жителям області виплатять у грудні до свят. Але не всім. “Дострокові” пенсії отримають 147 тис. 400 громадян. Про це розповів начальник головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іван Заінчковський на брифінгу 23 грудня.

«Хочу повідомити, що кошти виділені нам на виплату у поточному місяці для січневих пенсій, ми своєчасно профінансуємо, а банківські установи та поштові відділення зможуть провести виплату передбачених сум. Із загальної чисельності пенсіонерів, а це 393,9 тисяч осіб, у грудні 2016 року буде виплачено пенсій за січень 2017 року 147,4 тисячам пенсіонерам», – сказав Іван Зайнчковський.

Громадянам, які зазвичай отримують пенсію через банківські установи з 4 по 15 січня 2017 року включно, на банківський рахунок зарахують кошти у період з 27 по 29 грудня. Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 року включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.

Для жителів області, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня, пенсія буде виплачуватися в звичайному режимі в установлені дати.

З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись за телефонами гарячих ліній головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області: 24-66-98, 24-07-15 та Контакт-центру Пенсійного фонду України: 0-800-503-753 (зі стаціонарних телефонів-безкоштовно).

Нагадаємо, зарплати житомирським лікарям та вчителям обіцяють виплатити до кінця року. Орендована квартира у тещі і 36 соток у передмісті Житомира: як живе міський голова. Гроші не пахнуть: Росія є найкрупнішим торговим партнером Житомирщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *